O jakiego rodzaju technologiach powinniśmy wspomnieć? Które mają wpływ na lepsze wyniki w wielu sferach?

Świat się zmienia niezwykle szybko, dopiero coś poznaliśmy, a zaraz pojawia się nowa technologia, jaka wypiera tę bardziej wiekową, już coraz bardziej zużytą oraz rzadziej wybieraną. Na każdym z etapów musimy starać się, aby wybierać jak najbardziej nowoczesne i przyszłościowe technologie, które za jakiś czas prawdopodobnie będą czymś powszechnym, używanym przez każdego z nas. Tak faktycznie może być w sytuacji dwóch nowości, które w tym wpisie omówimy.

firma - odbitka

Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą nowością jest na pewno ściana interaktywna. Tego rodzaju ściana to bardzo nowoczesne i skuteczne narzędzie, jakie ma zastosowanie w promocji oraz marketingu marek, a to wszystko za pomocą wykorzystania mechanizmu spontanicznego przyciągania uwagi. Urządzenia tego rodzaju dość łatwo potrafią zmienić otwartą i niezagospodarowaną przestrzeń ściany w rewelacyjne doświadczenie interakcji ruchu i obrazów multimedialnych. Sprawia to, że możliwe jest przekazywanie treści marketingowych w rzeczywiście interesujący i niezapomniany sposób najczęściej dzięki grze i zabawie.

Kiedy przejdziesz do sedna kwestii, to wiedz, że masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na przedstawiany wątek – przeczytaj w witrynie (http://www.webtec.pl/) wszystko, co okazuje się potrzebne tu.

A to w oczywisty sposób przyciąga uwagę każdego, kto zetknie się z tą technologią.

przekrój - firma

Autor: Josep Bracons
Źródło: http://www.flickr.com

Identycznie następna najnowsza technologia, czyli wirtualna przymierzalnia ubrań. To niezwykle interesująca i niezawodna aplikacja skierowana do marek odzieżowych, stworzona w odpowiedzi na rosnącą popularność zakupów odzieży online. To pierwsza takiego typu przestrzenna i realistyczna przymierzalnia wirtualna, która pozwala na sprawdzenie produktów na trójwymiarowym modelu, z różnych stron. Aplikacja funkcjonuje dzięki znanej oraz cenionej aplikacji Flash. Intuicyjny interface, a jednocześnie powiązanie ze stroną konkretnego ubrania, tam gdzie klient może dokonać zakupu, powodują, iż to narzędzie naprawdę skuteczne.

Nie zadziwia więc, że coraz więcej przedsiębiorstw, a nawet osób prywatnych chce korzystać z tego typu technologii, dzięki nim tak naprawdę, to co wcześniej wydawało się problematyczne lub nawet niemożliwe, obecnie otwiera przed każdym całkiem nowe możliwości. Z pewnością więc jak planujemy nadążyć za zmianami i spowodować, iż będziemy konkurencyjni na rynku, trzeba postarać się, ażeby rozumieć i być w stanie wykorzystywać takie technologie.